Ballina Aktualitet Lajme Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Meterologët parashikojnë se sot moti do të jetë me vranësira dhe me reshje shiu.

Temperaturat do të jenë nga 14 gradë celsius në 18 gradë celsius.

@tetovanews