Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Sot në Maqedoni do të mbajë mot i vrenjtur, me erë dhe me shi lokal duke u paraqitur kushte
për stuhi. Do të fryjë erë në drejtim të veriut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri 17 gradë, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 16 deri 25 gradë Celsius.

Indeksi i rrezeve UV do të jetë 6

@tn.lajmelokale
@tetovanews