Ballina Argëtim Showbiz Rita kapet “mat” me të dashurin

Rita kapet “mat” me të dashurin

Rita Ora po e shijojnë pushimin e saj romantik në Itali me të dashurin e saj Andrew Watt.

Rita dhe Andrew janë kapur nga paparacit duke u rrezitur në Toskana,

Po ashtu, çifti janë parë duke u puthur teksa. Çlodheshin në bregdet.

Ndryshe, Rita ka mbajtur një koncertë në Verona, një ditë pasi koncerti madhështorë në Tiranë.

Artikulli paraprakStudentët tmerrohen nga krokodili në kampusin e tyre (VIDEO)
Artikulli tjetërNoizy publikon këngën e re ‘Luj edhe pak’, ja videoklipi i plotë me vajzën seksi të Sabianit