Ballina Aktualitet Lajme Rrëmujë në aeroplanin Londër-Shkup, udhëtari mysliman dyshon se i kanë dhënë sanduiç...

Rrëmujë në aeroplanin Londër-Shkup, udhëtari mysliman dyshon se i kanë dhënë sanduiç me mish derri (Video)

Rrëmujë e vërtetë ka ndodhur në aeroplanin e ËizzAir në relacionin Londër-Shkup. Ngjarja ka arritur edhe në mediumet britanike, ku është publikuar video se si një udhëtarë dyshon që në vend të sanduiçit me mish gjeldeti, i është dhënë sanduiç me mish derri, transmeton Gazeta Lajm.

Ai thotë se punon kuzhinier dhe din mirë t’i dallojë shqijet, prandaj shprehet i bindur që sanduiçi është me mish derri edhe pse ekuipazhi insiston se në paketim shkruan që sanduiçi është me mish të gjeldetit.

Deri sa ai ka debatuar me stjuardesën është in;izuar fshehurazi nga një udhëtar tjetër, të
cilin mund ta padisë dhe të kërkojë dëshmpërblim të madh për shkak se e ka incizuar pa dijen e tij. Më gjerësisht këtë rast mund ta përcillni në videon më poshtë:

Artikulli paraprakTruk i ri për t’jua vjedhur makinën, KUJDES! (VIDEO)
Artikulli tjetërParashikimi interesant i Amdi Bajramit (Video)