Ballina Argëtim Seldi dhe Mimoza publikojnë këngën ‘Sa kujtime’ (VIDEO)

Seldi dhe Mimoza publikojnë këngën ‘Sa kujtime’ (VIDEO)

Çifti i njohur Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Sa kujtime” mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është ritmike dhe e përshtatshme për stinën e verës.

Muzika është punuar nga Anxhelo Koçi, orkestrimi është realizuar nga Alsked Rrenja, gjersa për tekstin janë kujdesur vet çifti.

Kënga është shoqëruar edhe me klip, i cili i sjell dyshen mjaft të dashuruar dhe në skena të ëmbla me njëri-tjetrin.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit Usher.

Ndryshe, ata janë shumë aktivë në muzikë me projekte të reja muzikore, gjersa janë të angazhuar edhe me koncerte të shumta.

Ka tash e një vit që ata janë bashkë, ndërsa janë shndërruar në një prej çifteve më të dashur për publikun shqiptar.

@tn.lajmelokale
@tetovanews