Ballina Argëtim Shihni çfarë bën zëvendësi kur Trump lëviz shishen e ujit (VIDEO)

Shihni çfarë bën zëvendësi kur Trump lëviz shishen e ujit (VIDEO)

Si zëvendës/President i Shteteve të Bashkuara, Mike Pence duket se është përgjegjës jo vetëm për mbrojtjen e Amerikës, por edhe në disponim të shefit të tij.

Kjo është arsyeja mbase pse shpesh do ta gjeni atë duke imituar fjalët dhe veprimet e pashpjegueshme të presidentit.

Pardje, për shembull, Pence vendosi të linte shishen e ujit në dysheme – menjëherë pasi shefi i tij bëri të njëjtën gjë.

Pence dhe Trump ishin në selinë e FEMA të mërkurën duke u përgatitur për sezonin e ardhshëm të stuhive.

Artikulli paraprakFazë kritike për zgjidhjen e çështjes së emrit (VIDEO)
Artikulli tjetërA ka siguri në plazhin e Durrësit?! Edhe këtë vit mungojnë vrojtuesit