Ballina Top Lajm VIDEO: Gruaja nga Fieri hipën në selinë e PD dhe tenton të...

VIDEO: Gruaja nga Fieri hipën në selinë e PD dhe tenton të hidhet

Në qytetin e Fierit një grua ka hipur mbi selinë e Partisë Demokratike dhe po tenton të hidhet.

Në pamjet e transmetuara ne rrjetet sociale, shihet se ajo është varur mbi katin e fundit të ndërtesës.

Raportuesit thonë se prej më shumë se 30 minutash ajo qan dhe bërtet, ndërkohë që nuk dihet arsyeja që e ka çuar të marrë këtë vendim.

Artikulli paraprakMEDIAT GREKE E PRESIN BISEDËN TELEFONIKE ZAEV – CIPRAS
Artikulli tjetër“Rusia 2018”, Astronautët luajnë futboll në anijën kozmike (VIDEO)