Ballina Bota ME THIKË TË MADHE GODET DRITARET E SHOFERIT TË “TMERRUAR” – GJITHÇKA...

ME THIKË TË MADHE GODET DRITARET E SHOFERIT TË “TMERRUAR” – GJITHÇKA NDODHI PASI ÇIKLISTI POTHUAJSE U GODIT NGA VETURA (VIDEO,+16)

Një çiklist i armatosur me një thikë të madhe u përpoq të shkatërronte një dritare të shoferit në një zënkë në një rrugë, nga e cila shoferi i veturës mbeti i tmerruar.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë një kamerë ajo që ka kapur incidentin e tmerrshëm, në një rrugë të ngarkuar në jug të Londrës.
Pamjet dramatike tregojnë një Volkswagen blu që tërhiqet nga një radhë trafiku dhe duket se pothuajse goditi çiklistin.

Më pas, çiklisti nxjerr një thikë të madhe dhe tenton ta sulmojë shoferin e veturës.

Ndërkohë për ngjarjen është njoftuar edhe policia e cila është në kërkim të njeriut me thikë.

Artikulli paraprakKHAN: VEPRIMET E TRUMPIT NUK REFLEKTOJNË AMERIKËN QË NE NJOHIM
Artikulli tjetërMEDIAT GREKE E PRESIN BISEDËN TELEFONIKE ZAEV – CIPRAS