Ballina Argëtim VIDEO: Kryeministrit të Kanadasë i bien vetullat live

VIDEO: Kryeministrit të Kanadasë i bien vetullat live

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau, i komentuar në mediat rozë si mashkull seks simbol, xhentëlmen dhe me sens të veçantë humori, duket se kujdeset intensivisht për të ruajtur imazhin e për të qenë gjithmonë në formë.

Por jo gjithmonë gjërat shkojnë sipas planit, pasi që Trudeau është “tradhëtuar” nga vetullat e tij.

Një ditë pas takimit të G7, gjatë një interviste ku fliste për takimin me Donald Trump, kryeministrit të Kanadasë i kanë rënë vetullat false. Shihni videon e cila është kthyer në virale.

Artikulli paraprakLuftë apo paqe? Trump dhe Kim në Singapor, 2 ditë para takimit historik
Artikulli tjetërA ndikojnë komentet online në besueshmërinë e lajmeve?