Ballina Aktualitet Shqipëri VIDEO/ Rama njëlloj si Enveri, nxjerr fëmijët të parakalojnë me lule para...

VIDEO/ Rama njëlloj si Enveri, nxjerr fëmijët të parakalojnë me lule para kryeministrisë

Nostalgjia që kjo qeveri ka për të shkuarën komuniste dihet prej kohësh, por kulmi ka arritur ditën e sotme, ku fëmijët e shkollave janë detyruar sot të parakalojnë në kuadrate para kryeministrisë, siç bënin dikur shqiptarët para diktatorit Hoxha.

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar një skandal dhe turp atë që është bërë sot me fëmijët shqiptarë, vetëm e vetëm që ti rikthejnë Ramës kohën e diktaturës.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri:

Rikthejnë 1 majin e etërve të tyre mizorë!

Në narkoshtetin e Noriegës sot detyruan mijëra fëmijë të parakalojnë në kuadrate dhe me lule para Edvin Kristaq Ramës njelloj si dikur para diktakorit mizor Enver Hoxha, Hitlerit shqiptar të Pasluftës së Dytë Botërore. Njëmijë herë turp! sb

Artikulli paraprakVIDEO/ Horoskopi mujor nga Meri: Ja shenjat më me fat për muajin qershor
Artikulli tjetërEksperiment social në Prishtinë: Reagimi i njerëzve kur u kërkohet një përqafim nga një fëmijë (VIDEO)