Ballina Argëtim VIDEO/ Horoskopi mujor nga Meri: Ja shenjat më me fat për muajin...

VIDEO/ Horoskopi mujor nga Meri: Ja shenjat më me fat për muajin qershor

Jemi në fillim të muajit Qershor dhe të gjithë jemi shumë kuriozë të dimë se si do jetë ky muaj.

E për ata që besojnë në shenjat e zodiakut, astrologia Meri Shehu bëri renditjen e shenjave më me fat për këtë muaj. E ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan, ajo i renditi shenjat nga ato me më pak fat deri tek më fatlumja.

“Energjia e Qershorit është shumë pozitive. Qershori futet me ndryshime të mëdha. Do të jetë një verë e nxehtë ndryshimesh. Dielli në muajin Qershor do të jetë në Binjak dhe pas datës 20 Qershor kalon në Gaforre”, tha në mënyrë të përgjithshme Shehu.

Artikulli paraprakPesë mënyrat që iu ndihmojnë të mbetni shtatzënë
Artikulli tjetërVIDEO/ Rama njëlloj si Enveri, nxjerr fëmijët të parakalojnë me lule para kryeministrisë