Ballina Argëtim Showbiz Vjen hiti më i ri i Ledri Vulës me Lyrical Son, “Princess...

Vjen hiti më i ri i Ledri Vulës me Lyrical Son, “Princess Diana” (VIDEO)

Sot është publikuar kënga e re e ledri Vulës, në bashkëpunim me Lyrical Son.

Ky projekt është shoqëruar edhe me një videoklip shumë të veçantë.

Ndërkohë, kënga “Princess Diana” është publikuar pak më parë, derisa klikimet po vazhdojnë për Ledrin dhe Lyrical Son./Gazetametro.net

Artikulli paraprakYmeri i përgjigjet Kurtit për deklarimet se PSD-ja ka elektorat vetëm dy-tre për qind (VIDEO)
Artikulli tjetërTë pathënat e Rita Orës, rrëfehet babai: Si e zbuluam talentin, kur iku nga shtëpia 17-vjeç…