Ballina Aktualitet Lajme Zaev: Në këto momente historike bashkë të sigurojmë të ardhmen e shtetit...

Zaev: Në këto momente historike bashkë të sigurojmë të ardhmen e shtetit (VIDEO)

Kryeministri Zoran Zaev bashkë me ministrin për Shoqëri informatike Damjan Mançevski sot kanë marrë pjesë në forumin me organizatat joqeveritare e organizuar nga Civika mobilitas.

“Në këto momente historike bashkërisht të sigurojmë të ardhmen e shtetit”, ka qenë porosia e kryeministrit Zaev.

Artikulli paraprakI akuzuari nga Prokuroria Speciale ikë në Kroaci, Fatime Fetai kërkon sqarime
Artikulli tjetërAthina dhe Shkupi larg marrëveshjes për emrin?!