Ballina Argëtim Jetë & Stil “America Got Talent”, perfomanca e çiftit të transgjinorëve tmerron publikun dhe jurinë...

“America Got Talent”, perfomanca e çiftit të transgjinorëve tmerron publikun dhe jurinë (VIDEO)

Shfaqjet e talenteve dhurojnë emocione shumë të mëdha për publikun dhe për teleshikuesit. Ngjarja që ndodhi mbrëmjen e kaluar në ‘America’s Got Talent’ e një cifti transgjinorësh i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Ata po performonin në ajër me disa lëvizje akrobatike, por në një moment mashkulli tentoi ta kapte me sy mbyllur partneren dhe dështoi. Edhe pse ra në tokë, fatmirësisht vajza u ngrit sikur nuk kishte asnjë problem, por nuk dihet nëse pësoi thyerje. Juria mbeti pa fjalë dhe nuk i lejoi që të përsërisnin numrin pasi dhe rrëzimi i bëri të dukeshin si humanë, prandaj nuk rrezikuan të përjashtoheshin.

“Kjo nuk është America’s Got Perfection, por America’s Got Talent dhe askush nuk mund ta bëjë këtë”, tha anëtarja e jurisë, Mel.