Ballina Argëtim Gjeli trim hyn në një luftë të ashpër me qenin (VIDEO)

Gjeli trim hyn në një luftë të ashpër me qenin (VIDEO)

Në videon më poshtë do ta shihni një luftë të ashpër mes gjelit dhe qenit.

E pabesueshme edhe siç mund të tingëllojë, por gjeli ia del që ta mposhtë qenin.

Qeni duket se në fund frikësohet nga gjeli i ashpër dhe fillon të ikën nga ai, transmeton express.

Shikojeni luftën e tyre:

@tn.lajmelokale
@tetovanews