Ballina Top Lajm Ja VIDEO/ Berisha: Ja si vidhen makinat në Fushë-Krujë dhe Narkopolicia ndihmon...

Ja VIDEO/ Berisha: Ja si vidhen makinat në Fushë-Krujë dhe Narkopolicia ndihmon hajdutët!

Ish-Kryeministri Sali Berisha, në një postim në rrjetet sociale ka publikuar një video ku dëshmohet se si policia ndihmon hajdutët e makinave në Fushë-Krujë.

Postimi i plotë

Ja si vidhen makinat ne Fush Kruje dhe Narkopolicia ndihmon hajdutet!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Mirmbrema Zoti Dr

Sali Berisha …

Me nje keq ardhje po doja tju shkruaja duke menduar shqetsim per juve ….

Ngaqe jam Banues ne

Fush kruje dhe me Dat 10.07.2018 eshte vjedhur ne prani te kamerave nje Mjet itipit Mercedes me vler 10000€ dhe nje Mjet tjeter..

Mjeti i tipit mercedez eshte ne pronsi te mikut tim qe skemi len dyer e vend te Instuticioneve shtetrore te rrethit

Fush kruje dhe kruje per te denencuar dhe per te marre masa per gjetjen ose vendosjen e policis shtetit ne aksion per te ber kerkime ne baze te kamerave te nje biznesi qe kan filmuar momentin e vjedhjes…. dhe momentin e drrejtimin se nga ka kan ikur grabitesit

.Mbas qe eshte bere ky Denencimi ne komisarjatet e policis …Pergjigjja qe kemi marr esht qe skemi cte bejme por nese mundeni ta kerkoni privatsisht .

Dhe ka qe 13dit asnje Dosje ehapur per kte ceshtje dhe asnje pergjigje mbi kte .asnje interes mbi kte ..Dem materjal ..

Amund ti themi kti shtet…Qe smerr mas per asgje ???!!!!!.

Ju feleminderit per Mirkuptimin ju lutem bejeni dicka qe ta marin vesht cbehet aty ku Egziston drejtimi I NJE shteti ne sens te gabuar

Kto jan nje pjes shkeputur nga filmimi ne oret e para te mengjesit kur nje tip makine Mercedes qe dalin 2 persona te maskuar me kapuc dhe nje pa asjne lloj maskimi qe do tjet shum e shum elete per verifikim nga polia po tu merte per siper nga vete komisarjati …

Por per fat te keq Akoma sesht ber asgje”

Artikulli paraprakMilani kërkon Igli Taren si drejtor
Artikulli tjetërTragjedia në Athinë, raportohet për shqiptarë në mesin e të plagosurve