Ballina Aktualitet Lajme Kjo foto e fundit e Johnny Depp ka tmerruar të gjithë

Kjo foto e fundit e Johnny Depp ka tmerruar të gjithë

Aktori amerikan Johnny Depp, i njohur për rolin e Jack Sparrow te Piratët e Karaibeve, duket se ka ndryshuar shumë.
Një fotografi e fundit e publikuar në rrjete sociale, e shfaq atë shumë të lodhur dhe të vjetruar.

Fotografinë e publikoi një fanse e tij, e cila e bëri fotografinë me të ditëve të fundit, shkruan Gazeta Express.

Fotografia ka tmerruar të gjithë, për shkak të asaj se si duket ai.

Artikulli paraprakLISTA/ FIFA shpall kandidaturat për trajnerin më të mirë, ja favoritët!
Artikulli tjetërZAEV: JEMI AFËR ANËTARËSIMIT NË BE DHE NATO NDËRSA AMNISTIA PËR KRIMINELËT POLITIK ËSHTË E PA MUNDUR