Ballina Aktualitet Shqipëri Ndërron jetë babai i Elvis Naçit

Ndërron jetë babai i Elvis Naçit

Permes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, teologu i njohur Elvis Naçi njofton se babai i tij ka ndërruar jetë.
“Me dhimbje ju informoj se Babai im pas një sëmundje te rende ndërroi jetë dhe ja dhuroi Shpirtin Krijuesit te Tij, Zoti e paste falur, mëshiruar dhe dërguar ne Xhenet! Amin. Varrimi dhe Falja e Xhenazes behet sot ne oren 18:00 ne varrezat e Tufines. Te Zotit jemi dhe tek Ai do te kthehemi te gjithë” shkruan Elvis Naçi.

Artikulli paraprakSot thuhen fjalët përfundimtare për rastin e dhunës ndaj Ziadin Selës
Artikulli tjetërNjë marrëveshje e fshehtë shqiptaro-turke e vitit 1922