Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO tronditëse: 5 vjeçari qëndron i varur në ballkonin e katit të...

VIDEO tronditëse: 5 vjeçari qëndron i varur në ballkonin e katit të 18-të

Ky është momenti tronditës kur një fëmijë qëndron i varur në ballkonin e katit të 18-të, të një ndërtese në jugperëndim të Kinës.

Pesëvjeçari me sa duket ishte rrëzuar nga ballkoni i katit të 19-të në qytetin kinez Dazhou, por kishte arritur të kapet në mbrojtësen e ballkonit të katit të 18-të.

Fatmirësisht ai është parë në kohë nga banorët e pallatit dhe u shpëtua nga ekipi i zjarrfikësve për vetëm tetë minuta. (TemA)

Artikulli paraprakInvestigimi i “OCCRP”: Moska ndërhyrje të forta në Maqedoni, miliarderët rus japin qindra mijëra euro për trazira
Artikulli tjetërVIDEO: Gazetari amerikan vë në siklet live Vladimir Putin, i jep një dokument me akuza. Ja si reagon ai