Ballina Argëtim Showbiz Oriola Marashi i bëri surprizën e veçantë Sonila Meços,si reagoi gazetarja

Oriola Marashi i bëri surprizën e veçantë Sonila Meços,si reagoi gazetarja

Zakonisht i bëjnë surpriza, por këtë herë ishte ajo protagonistja!

Oriola Marashi është një ndër modelet më të bukura shqiptare dhe shumë e pëlqyer nga publiku. E në vigjilje të Krishtlindjeve, ajo i ka bërë një dhuratë të veçantë moderatores dhe gazetares së njohur, Sonila Meços. Bukuroshja shqiptare i kishte dhuruar Sonilës një buqetë me lule dhe moderatorja nuk mund të mos e shfaqte gëzimin.

“Kur surprizën ta bën një vajzë e lindur për të marrë lule nga mëngjesi në darkë. Sa i bukur mund të jetë viti kur lulet t’i dhuron Oriola Marashi” – shkruan krahas postimit Sonila Meço.

Sonila Meço është mikeshë e ngushtë e të ëmës së Oriolës, Xhoi Jakaj dhe mbi të gjitha punojnë në të njëjtin televizion.

Artikulli paraprakVideo/ Shaqiri, Salah e Robertson, vizitë surprizë për nxënësit e një shkolle. Reagimi i tyre është i gjithi për të qeshur…
Artikulli tjetër35-vjeçari merr me pushime ish-bashkëshorten dhe të dashurën