Ballina Aktualitet Shqipëri Bejtja: Shqipëria një Edokraci (VIDEO)

Bejtja: Shqipëria një Edokraci (VIDEO)

Një vend ku kryeministri e elita qeverisëse ngrihen në mëngjes dhe mendojnë vetëm çfarë të thonë e jo çfarë të bëjnë, në një vend ku kryeministri nuk mendon në asnjë moment ekonomikisht, në një vend ku qeveriset me propagandë, ku rrogat nuk rriten e nga ku njerëzit vetëm duan të ikin, mund të quhet vetëm Edo-Kraci.

Ky është mendimi i analistit Andi Bejtja, i ftuar në “A show” në News24. Ai foli për qeverisjen, për zhvillimet e fundit në vend por edhe për çfarë flitet rreth një marrëveshje të supozuar Rama-Basha.

Artikulli paraprakShkarkimi si ministre/ Lindita Nikolla: Gota plasi në dorën time (VIDEO)
Artikulli tjetërKaq joshëse vjen Afrona në bikini (FOTO)