Ballina Aktualitet Shqipëri Berisha nxjerr videon e Ramës dhe bën apel: Ndalohet shikimi për fëmijët...

Berisha nxjerr videon e Ramës dhe bën apel: Ndalohet shikimi për fëmijët e vegjël

Pas delegimit të detyrës si ministër i Jashtëm të Ramës tek Gent Cakaj, Sali Berisha nuk ka kursyer thumbimet ndaj kryeministrit.

Përmes një postimi në faqen e tij të “Facebook”, Berisha ndan një video të Edi Ramës, ndërsa ndalet te sytë e tij. Ish-kryeministri shkruan se sytë janë pasqyrë e shpirtit, ndërsa me ironi këshillon që fëmijët e vegjël mos ta shohin.

Artikulli paraprakArkivi deklasifikon 48 mijë dosje. Zbardhen sekretet e Enver Hoxhës
Artikulli tjetërShqiptarët e harruar të Velesit, Leonora nuk di shqip, në shkollë mëson vetëm maqedonisht (VIDEO)