Ballina Argëtim Hmm.. Demi, ç’po na shohin sytë? (Foto)

Hmm.. Demi, ç’po na shohin sytë? (Foto)

Ajo shpesh i trajton fansat e saj me bikini, teksa format seksi dalin në pah në xhirimet hot që përfundojnë edhe në rrjetet sociale.

Dhe Demi Rose rezervoi pamjen e saj të sirenës për një fillim “përvëlues” jave, teksa doli të shijojë rrezet e diellit gjatë pushimeve të saj në Phuket, Tajlandë.

23-vjeçarja britanike, u sigurua që të gjithë të pyesnin veten “ç’po na shohin sytë”, kur i provokoi me fotot që nxirrnin në pah të pasmet e saj bombastie, me një kostum sportiv të tipit të vajzave të Moto GP.

Artikulli paraprakEra Istrefi “trondit” rrjetin, ekspozon asetet… (Foto)
Artikulli tjetërVetëm 27-vjeç, shqiptarja nga Maqedonia bën libër për Universitetin e Oxford-it