Ballina Argëtim Jetë & Stil I shkoi në shtëpi bjondes që njohu online, djalit i ndodhi hataja

I shkoi në shtëpi bjondes që njohu online, djalit i ndodhi hataja

Kujdes kur të njoftoheni me dike përmes rrjeteve sciale.

Një video e një vajze bjonde dhe një avokati që u njohën online është bërë virale në rrjetet sociale.

Videoja nuk është gjë tjetër veçse një eksperiment social, që është kryer për të treguar se takimet që nisin nga njohjet online mund të shkojnë keq.

Dyshja u njohën në rrjetin Tinder dhe më pas lanë një takim në shtëpinë e vajzës.

Avokati hyri brenda dhe ata nisën të ledhatoheshin, por kur në banesë hyri i dashuri me ngjyrë i vajzës, gjërat morën rrjedhë tjetër.

Ai i zbrazi xhepat avokatit dhe e uli në tokë të bënte pompa duke e pyetur se çfarë kërkonte ai me të dashurën e tij.

Artikulli paraprakNipi ia vendos kamerën gjyshes, shikoni çfarë bën ajo teksa fle (VIDEO)
Artikulli tjetërKy shofer ka aftësi të pabesueshme të drejtimit të autobusit (Video)