Ballina Aktualitet Sociale Kërkohet ndihmë për shërimin e Omer Arifit (VIDEO)

Kërkohet ndihmë për shërimin e Omer Arifit (VIDEO)

Omer Arifi nga fshati Llapjan i Novobërdës ka nevojë për ndihmë në mënyrë që të shërohet nga sëmundja e quajtur ciroza hepatite.

Ai është vetëm nëntë muaj dhe ka pasur dy operime të cilat rezultuan pa sukses, njofton Klan Kosova.

Për ndihmë familja Arifi iu drejtua ministrisë së Shëndetësisë, ndërsa kjo e fundit iu siguroj atyre një pjesë të të hollave.

Kronikë nga Rilind Matoshi

Artikulli paraprakSi u zhvillua e folura njerëzore dhe çfarë është proto-gjuha
Artikulli tjetër‘Njeriu pemë’ rikthehet në spital, ka nevojë për operacione shtesë