Ballina Argëtim Kjo është nëna e Taynës, shikoni sa shumë ngjajnë njëra-tjetrës (FOTO)

Kjo është nëna e Taynës, shikoni sa shumë ngjajnë njëra-tjetrës (FOTO)

Është ndër reperet e cila që nga fillimi i karrierës bëri bujë dhe nuk po ndalet duke punuar shumë për projektet që po sjellë.

Suksesi nuk po i mungon, duke u bërë konkurrencë të madhe këngëtarëve në përgjithësi.

Është tejet aktive në rrjetet sociale gjithmonë duke ndarë detaje të ndryshme me fansa të shumtë, e kësaj here ka prezantuar personin më të dashur për të, nënën e saj.

Dyshja shihen shumë të ngjashme me njëra tjetrën, gjë që shihet se ka trashëguar shumë nga e ëma.

Artikulli paraprakÇdo ditë sfidon qiejt, kjo është pilotja më e bukur në botë (FOTO)
Artikulli tjetërJa si i uron Shaqiri ditëlindjen ish të dashurës Ilda Bejleri