Ballina Shëndeti Këshilla Masazh tradicional në dhomën e gjumit (VIDEO)

Masazh tradicional në dhomën e gjumit (VIDEO)

Masazh tradicional në dhomën e gjumit – Si të masazhosh  kofshët, këmbët… me vaj kokosi.

Artikulli paraprakTre jetimë të familjes Elmazi nga Velesi kanë nevojë për ushqim, veshmbathje dhe kulm mbi kokë! (Video)
Artikulli tjetërLojërat e fatit shkatërruan familjen time