Ballina Argëtim Njihuni me njeriun që imiton 100 personazhe në 4 minuta (VIDEO)

Njihuni me njeriun që imiton 100 personazhe në 4 minuta (VIDEO)

Brian Hull është imituesi i cili arrin të imitojë 100 karaktere të ndryshme, që janë pjesë e personazheve të filmave të animuar artistik dhe personazheve të famshëm.

Ai ka arritur që këto imitime ti bëjë vetëm në një kohë të shkurtër.

Përmes videos ju do të shikoni se si ai realizon imitimin me zë dhe në të majtë të tij do të identifikoni dhe personazhin që ai po bën.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:/gazetametro.net

Artikulli paraprakFranca dhe Gjermania bashkojnë forcat si një superfuqi e vetme
Artikulli tjetërVIDEO OPINION/ Lulzim Basha!