Ballina Aktualitet Lajme Pas heshtjes disa javore, përsëri paraqitet Muhamed Zekiri-Ja çka shkruan!

Pas heshtjes disa javore, përsëri paraqitet Muhamed Zekiri-Ja çka shkruan!

Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri, në profilin e tij në facebook ka shkruar se pavarësisht të gjitha gjërave Maqedonia do të jetë anëtare e NATO-së dhe BE-së.

“Pavarsishte gjitha gjerave, shantazhimeve dhe deshirave te forcave destruktive do t’ja dalim bashke me liderin tone Zoran Zaev!!! Maqedonia do te jete anetare e NATO-s dhe BE-se!!!”, ka shkruar Muhamed Zekiri.

Përndryshe Zekiri pas vendimit për arrest shtëpiak të Sasho Mijallkovit u kritikua shumë nga ndjekësit e tij në facebook sepse vetëm disa ditë më herët deklaroi se një gjë e tillë nuk do të ndodh.

Artikulli paraprakANALIZA/ “Njëri qenie njerëzore, tjetri karikaturë kokëmadhe”, Donald Trump përballë Ocasio-Cortez: Kush do të fitojë internetin?
Artikulli tjetërAlbin Kurti përfshihet në debatin politik të Shqipërisë dhe i bën 7 pyetje Ramës