Ballina Argëtim Jetë & Stil Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të dytë

Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të dytë

Futbollisti shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi, është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti përmes një postimi në Instagram.

“Shumë i lumtur të ju njoftoj për lindjen e djalit tonë! Është gjithmonë ndjenjë e veçantë të presësh një anëtar të ri në familje”, ka shkruar Mustafi.

Shkodran Mustafi dhe bashkëshortja e tij, Vjosa, kanë edhe një vajzë.

Artikulli paraprak“Bashkim Shqipëri-Kosovë”, Çfarë fshihet pas lojës Rama-Thaçi?
Artikulli tjetërMercenarët shqiptarë në Ukrainë (VIDEO)