Ballina Argëtim Shkoi për të blerë cigare… kthehet në shtëpi me 100 mijë Euro

Shkoi për të blerë cigare… kthehet në shtëpi me 100 mijë Euro

Greqi- Pirja e duhanit … vret, por në këtë rast një burrë nga Agrinio u bë i pasur, pasi fitoi 100,000 Euro.

Teksa ishte duke blerë paketën e cigares ai vendosi të marrë dhe një biletë gërvishtëse, e cila e bëri fitues të plot 100 mijë Eurove.
Ngjarja ka ndodhur muajin e kaluar, në prag Krishtlindjesh.

Ai ftoi të gjithë miqtë e tij në shtëpi ku dhe kaluan një festë të paharrueshme të Krishtlindjeve, shkruan media greke “Protothema”./tvklan.al

Artikulli paraprakHetimi i FBI, Trump punon për interes të Rusisë?
Artikulli tjetërGëlltit gjilpërën, foshnja shpëton për mrekulli