Ballina Argëtim Vajza bukuroshe e Niko Peleshit jep lajmin, së shpejti… (FOTO)

Vajza bukuroshe e Niko Peleshit jep lajmin, së shpejti… (FOTO)

Vajza e Niko Peleshit është konsideruar si një prej femrave më të bukura shqiptare. Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku poston foto dhe jep edhe detaje nga veprimtaritë e saj.

Së fundmi, Aleksia Peleshi ka bërë të ditur se tashmë e ka gati librin e saj të parë në anglisht dhe shumë shpejt do ta botojë.

E pyetur nga një ndjekës se në çfarë gjuhe është libri dhe çfarë temash përmban, Aleksia i është përgjigjur: “Ka tema të ndryshme, se është me poezi dhe histori të shkurtra në anglisht.”

Artikulli paraprakErdogan fton Tsipras në Turqi, darkë speciale në nder të tij
Artikulli tjetërGjimshiti kërkohet nga dy klube te mëdha