Ballina Argëtim Jetë & Stil Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

Nga Gazeta intervista

Jam një mashkull 45 vj. Jetoj e punoj në Zvicër Jam i sinqertë dhe serioz. Nuk kam obligime familjare, jetoj vetëm dhe deshiroj te njoftoj një fermër me te njejtat gjëra. Te jetë e moshes nga 30 deri ne 50 vj ,nuk me pengon nese ka femijë, të ketë qëllim krijim të familjes, martesë. Te interesurat të më lajmërohen në viber apo ëhatsap në nr 0041786852331! Ju mirëpres!

Vajzat kërkojnë djem..!

Jam një grua 60 vjeçe dhe dua një njeri serioz, burri më ka vdekur. E dua deri në moshën 65 vjeç, jetoj në Gjermani nuk e dua shumë të gjatë jam e mbajtur punoj akoma dhe flas mir italisht. Numrin e gjeni në redaksi!

Përshëndetje jam Era nga jugu 49 vjec intelektuale me kulturë e sinqerte fatkeqësisht bashkëshorti me është larguar nga jeta në këto kushte kërkoj shoqërinë e një miku, të jete dhe ai intelektual i sinqertë i paraqitshëm i pasur nga gjendja ekonomike .Kërkoj respekt dhe mirëkuptim të dyanshëm të jetë mundësisht në kushtet e mia që shoqëria me njeri tjetrin të triumfoje ndaj vetmisë . Kush e gjen veten në këtë sms të lërë njoftim.

Përshëndetje gazeta Intervista! Doja të bëja një njoftim për ndonjë njohje me ndonjë mashkull për lidhje serioze me një mashkull të moshësh 46 deri në 50 vjec . Nuk dua për tallje. Jam nga Vlora beqare, 42 vjeçe. Kush është i interesuar lë nr në redaksi

Mirëmbrema Gazeta Intervista. I përgjigjem atij burrit 49 vjeç që kërkon një lidhje me një të moshës deri në 47 vjec. Unë jam 42 vjeçe beqare pa martuar. Ose kush është i interesuar për lidhje serioze deri në 50 vjec un jam beqare 42 vjeçe kujt i intereson te marrë te numri im që e gjeni në redaksi.

Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe, jam e ve dhe kërkoj një zotëri 58-60 vjeç.Jam me shkollë të lartë dhe e punësuar dhe dua që zotëria të jetë po ashtu i punësuar. Numrin e gjeni në redaksi.

Rezarta nga Tirana, 54 vjeçe,beqare për arsye pretendimesh,me arsim të lartë, e punësuar në shtet, rrjedh nga një familje qytetare me shumë edukate dhe kulturë. Kërkoj lidhje serioze me një zotëri serioz, beqar,me arsim të lartë,i punësuar dhe me familje të mirë, nga Tirana. Ju lutem i interesuari të lerë një numër tel. Në redaksi.

Jam një zonjë 41 vjece nga Shqipëria e mesme e divorcuar, s’kam fëmijë. Kërkoj një djalë me të vetmin motiv martesën. Djali të jetë deri 45vjec, i ve ose i divorcuar, të mos ketë fëmijëme, të jetë njeri i mirë, i sinqertë dhe familjar. Kjo është pasuria ime dhe këto kërkoj edhe nga mashkulli që po kërkoj me anë të gazetës tuaj. Të interesuarit të lenë nr telefoni në gazetë. Ju lutem të kthejë përgjigje kush plotëson kushtet e njoftimit. Jo tallje,ju lutem!

Jam 55 vjeçe, burri më ka vdekur. Kërkoj të njihem me një zotëri nga Tirana që jeton i vetmuar. Numrin e keni në redaksi.

Jam Elida nga Elbasani, jam 50 vjeçe. Lë numrin në redaksi për më shumë detaje për të interesuar rreth kësaj moshe.

Përshëndetje! Jam një zonjë 42 vjeçe, e divorcuar, kam një fëmijë 13 vjeç. Jam

intelektuale, shumë aktive në jetë, banuese në Tiranë, kërkoj një person ku të

rrugëtojmë së bashku gjatë gjithë jetës tonë. Personi duhet të jetë nga mosha 42-50

vjeç, të jetë me banim në USA, Zvicër ose Angli, të jetë sportiv, aktiv. Lini numrin tuaj në redaksi.

Përshëndetje jam një zonjë që jetoj prej vitesh në Itali. Jam 61 vjec dhe më ka vdekur burri. Dua të lidhem me ndonjë zotëri për lidhje serioze dhe ti përkasë moshes 63-65. Zotërisë mundësisht ti ketë vdekur gruaja, ose të jetë i divorcuar. Dua të lidhem me një njeri serioz, dhe të sinqerte. Nëse ndonjë zoteri është interesuar të lërë numrin e telefonit në redaksi. Faleminderit

Mirëmbrema Gazeta Intervista. I përgjigjem burrit 49 vjeç që kërkon një lidhje me një të moshës deri në 47 vjec. Unë jam 42 vjeçe beqare pa martuar. Ose kush është i interesuar për lidhje serioze deri në 50 vjec un jam beqare 42 vjeçe kujt i intereson te marrë te numri im që e gjeni në redaksi.

Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe, jam e ve dhe kërkoj një zotëri 58-60 vjeç.Jam me shkollë të lartë dhe e punësuar dhe dua që zotëria të jetë po ashtu i punësuar. Numrin e gjeni në redaksi.

Rezarta nga Tirana, 54 vjeçe,beqare për arsye pretendimesh,me arsim të lartë, e punësuar në shtet, rrjedh nga një familje qytetare me shumë edukate dhe kulturë. Kërkoj lidhje serioze me një zotëri serioz, beqar,me arsim të lartë,i punësuar dhe me familje të mirë, nga Tirana. Ju lutem i interesuari të lerë një numër tel. Në redaksi.

Jam një zonjë 49 vjeçe, e punësuar në shtet, e ve fëmijët i kam në punët e tyre. Kërkoj një zotëri që të ketë të njëjtin hall, të jetë nga jugu. Numrin e gjeni në redaksi.

Jam një zonjë 41 vjece nga Shqipëria e mesme e divorcuar, s’kam fëmijë. Kërkoj një djalë me të vetmin motiv martesën. Djali të jetë deri 45vjec, i ve ose i divorcuar, të mos ketë fëmijëme, të jetë njeri i mirë, i sinqertë dhe familjar. Kjo është pasuria ime dhe këto kërkoj edhe nga mashkulli që po kërkoj me anë të gazetës tuaj. Të interesuarit të lenë nr telefoni në gazetë. Ju lutem të kthejë përgjigje kush plotëson kushtet e njoftimit. Jo tallje,ju lutem!

Jam 55 vjeçe, burri më ka vdekur. Kërkoj të njihem me një zotëri nga Tirana që jeton i vetmuar. Numrin e keni në redaksi.

Jam Elida nga Elbasani, jam 50 vjeçe. Lë numrin në redaksi për më shumë detaje për të interesuar rreth kësaj moshe.

Përshëndetje! Jam një zonjë 42 vjeçe, e divorcuar, kam një fëmijë 13 vjeç. Jam

intelektuale, shumë aktive në jetë, banuese në Tiranë, kërkoj një person ku të

rrugëtojmë së bashku gjatë gjithë jetës tonë. Personi duhet të jetë nga mosha 42-50

vjeç, të jetë me banim në USA, Zvicër ose Angli, të jetë sportiv, aktiv. Lini numrin tuaj në redaksi.

Përshëndetje une jam Leda nga Tirana 24 vjece jam 1.70 e gjatë bjonde sy bojqelli, 90 kg. Jam myslimane dhe agjeroj muajin e ramazanit. Dëshiroja të krijoja një lidhje serioze me një mashkull të moshës 26 deri në 35 vjec. Jam vajzë me natyrë të qetëjam tip i buzëqeshur i marr gjerat me qetësi. Sa për arsim kam mbaruar vetëm gjimnazin. Jam njeri që kam vuajtur në jete nuk jam vajzë e pasur jam e thjesht dhe mashkullin kështu e dëshiroj, njeri të thjeshte s’ka rendësi pasuria të jetë deri ne 35 vjeç, jo me shumë. Kush dëshiron të më kontaktojë në adreën e instagramit Ledaa.lede. Ju lutem jo tallje vetëm seriozitet.

Jam Elida nga Elbasani, jam 50 vjeçe. Lë numrin në redaksi për më shumë detaje për të interesuar rreth kësaj moshe.

Jam Nilsa 36 vjeçe beqare, qytetare nga Shkodra, me vlera si në paraqitje dhe në karakter, jam e interesuar vetëm për njohje serioze (martesore) me një djalë deri 40 vjeç, beqar, qytetar me punë dhe ekonomi të mirë dhe larg veseve të këqija, i paraqitshëm me gjatësi, tip sportiv, pa njeri në ngarkim, një njeri që i përkushtohet familjes dhe të bëjë gjithçka për një grua, pra një njeri serioz dhe vetëm për të krijuar familje të shëndoshë. Të jetë me origjinë nga Durrësi, Tirana, Shkodra ose edhe në Usa, Francë. Larg mashtruesit, të divorcuarit, aventurierët. Kush është i interesuar vetem, të lërë vetëm adrese emaili për komunikim, jo numër telefoni. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Aida një zonjë që i ka vdekur burri dhe po jetoj një jetë shumë të vështirë me fëmijët e mi. Unë jam 49 vjeçe dhe dua një lidhje shumë sekrete me një zotëri të mirë siç jam edhe vet. Dua që ai të më ndihmoj nga ana Ekonomike. Nëse ka të interesuar të lënë numrin në gazetë.

Përshëndetje, jam Flora nga Patosi 45 vjeçe e martuar. Jeta ime ka qenë e vuajtur dhe burri nuk më ka mbështetur për asgjë. Do doja dikë për lidhje sekrete që të më doj dhe të më respektojë, gjithashtu dhe të më ndihmoj nga ana financiare. Zotëria i interesuar të lërë numrin në gazetë.

Përshëndetje, jam Ornela 24 vjeç nga Tirana, aktualisht po mbaroj fakultetin e dytë. Kam trup super të bukur dhe jam shumë simpatike. Kërkoj një mashkull që të jetë në gjendje ekonomikisht shumë të mirë duke patur parasysh që po mbaroj të dytin universitet dhe s’gjej punë e përveç kësaj kam mamanë shumë sëmurë. Mosha e tij të jetë nga 30-50 vjeç dhe të jetë shumë i pastër. Kontakti im është: ornelazeneli92 gmail com Faleminderit

Përshëndetje Intervista, unë që po ju shkruaj jam një zonjë rreth 42 vjeçe e divorcuar për shkak të xhelozisë tepër të lartë që kishte ai dhe mbi të gjitha nuk mund të bëj fëmijë me të për arsye se i dolën analizat shumë keq dhe kërkoj një person të moshës 43-50 vjeç vetëm për qëllime serioze e për të krijuar familje. Unë jetoj vetëm me nënën. Kush është i interesuar të më marri në redaksi

Përshëndetje! Jam K. nga Tirana 34 vjeç, me shkollë të lartë. Dua të njihem me një djalë për qëllime serioze, të jetë me shkollë të lartë, me mesatare mbi 8-të, i padivorcuar (beqar), midis moshës 34-41 vjeç, të mos jetë besimtar mysliman praktikant. Numri im është: 0695169921. Faleminderit.

Djemtë kërkojnë vajza…!

Jam një mashkull 45 vj. Jetoj e punoj në Zvicër Jam i sinqertë dhe serioz. Nuk kam obligime familjare, jetoj vetëm dhe deshiroj te njoftoj një fermër me te njejtat gjëra. Te jetë e moshes nga 30 deri ne 50 vj ,nuk me pengon nese ka femijë, të ketë qëllim krijim të familjes, martesë. Te interesurat të më lajmërohen në viber apo ëhatsap në nr 0041786852331! Ju mirëpres!

Jam Barjami nga Tirana, 65 vjeç, jetoj i vetëm, nuk kam njeri në ngarkim. Kam pension të mirë, kam edhe lekë të rezervuara që do ti bëjmë të ditura në takimet në vijim me ndonjë zonjë që është e interesuar. Jeta vetëm qënka e vështirë, prandaj po kërkoj që të njihem me një zonjë që të jetë 62-68 vjeçe, për qëllime serioze bashkëjetese, zonja që dëshiron të lidhet me mua mund të ketë dëshirë që të jetojë jashtë dhe unë i kam dokumentat të rregullta që te jetojmë në Francë, Gjermani, Belgjikë, ku të duam. Unë jam zotëri i rregullt, familjar dhe i kulturuar. Çdo zonjë që dëshiron të lidhet me mua lë numrin 0697391271

Përshëndetje. Edhe unë si disa djem dhe vajza kam nevoje te lidhem me dike. Kam nevoje per dike ta kem ne krahe. Kam nevoje per pak dashuri te sinqerte. Unë nuk vuaj per femra, sikurse edhe femrat nuk vuajne per meshkuj. Por secili vuan per pak dashuri te sinqerte dhe ngrohtesi. Mendoj se jam ne moshen e duhur per dike me te cilen te kaloj jeten, qe ta dua dhe te me doje ne kete bote, pse jo edhe ne boten tjeter. Per mua ajo vajze, do jete princeshe. Dhe s’janë fjale, e di shumë mire se sa e brishte eshte nje femer. Per mua femra eshte nje nderë gjerat me te bukura qe ka krijuar zoti. Mosha ime 30 vjec, ne pune ne administrate ,me arsim te larte. 170 i gjate trup sportiv. Jam tip serioz,me pelqejne udhetimet,sporti dhe noti. Shpresoj qe vajza qe se ka gjetur akoma dashurine e saj ta provoje. Kriteret e mia, per vajzen jan:- të jetoj ne Tiranë ose Durres pasi nuk besoj qe nje njohje funksionon kur është ne mes distanca ndermjet dy personave. Te jete e sinqerte, mosha 25 deri 30 vjece gjatesia te jete nga 165 e lart,te jete e lezetshme ne paraqitje . Sdua te ngeli njohje virtuale. Kush eshte e interesuar te kontaktojë në këto numri:- whatsapp

+38269753459 Tel:- 0672462068 Faleminderit

Pershendetje jam nje djale nga Berati dhe jam interesuar seriozish per ate goce 31 Po le numri tim telefonit 0697857936 ju lutem publikojeni.

Jam 32 vjeç nga jugu kam shtepi dhe punen time kerkoj nje vajzë per lidhje serjoze nuk kam pretendime goca te jetë e thjeshtë dhe te di vlerat e familjes flm

Jam R 39 vjec me shkollë te lartë nga Durresi i divorcuar me dy femije, jam punetor, pa vese te keqija, jetoj dhe punoj ne nje ishull te Greqisë me dokumenta . Kerkoj një femer te sinqertë per familje..! Mund te me kontaktoj ne fb Ramos Emaj..Ju lutem vetem femra serioze..Flm

Përshendetje jam nje djal 32 vjec familjar. Kerkoj ne Lushnje, top secret me nd nje mami serious familjare, pa problem. Unë rri në Durrës. Mund të me shkruajë ne fb Alesio Turku

Përshendetje!Jam Kristi 27 vjec,kam mbaruar per anglisht!Doja te njihesha me nje goce qe do te ndertoje nje jete familjare.Nese ndonjera qe eshte e interesuar ky eshte nr im 0692152882

Jam Gazi nga Shqiperia e mesme dhe banim jashte vendit si emigrant. Jam te 50 vjeç. Nuk kam qenë i martuar dhe kërkoj një vajzë me të njejtin nivel për lidhje serioze. Do deshiroja qe te njihesha me vajzen 39 vjece qe njoftimin e ka vene vajza e halles. Flm nga Gazmiri.

Përshëndetje jam Idi nga Tirana 25vjec po shkruaj këtu sepse dua të njoh një vajzë të mirë për lidhje.Faleminderit ata që më kuptojnë ju pres në ëhatssap 0699905146 klm

Përshëndetje, si jeni isha interesuar për një lidhje serjoze me një vajzë që të jetë në Tiranë me banim dhe të ketë vetëm qëllime serioze pasi në jetën e përditshme vajzat më kanë zhgënjyer ju mirëpres….mosha nga 19-24. 0676442558.

Përshëndetje administratorë të Gazetës Intervista!!

Dashuria dhe martesa të çojnë në një tjetër dimension, në thelbin e ekzistencës sonë. Dashuria e vërtetë është ngazëllim shpirtëror, ndriçim mendor dhe forcë për të marrë përsipër përgjegjësi.

Jam A 27 Vjeç, nga një qytet jugor i Shqipërisë. Kam mbaruar studimet master dhe i punësuar në profilin tim që prej 3 vitesh. Jam tip i qetë, i komunikueshem, bashkepunues, i durueshëm dhe me sens humori. Më pëlqenjn shëtitjet në natyre, aktivitetet sportive, leximi dhe muzika e qetë. Jeta ka te papriturat e veta dhe nga ana shendetesore nuk ka qënë shumë bujare me mua, prblemet që kanë ndodhur po bejnë afro 12 vite dhe jam aktiv normalisht në çdo fushë të jetës. Do të doja të njihja vajza që kanë sfiduar fatin e tyre në anen shendetesore ose në marëdhënie me dikë dhe tashme kerkojne një tjetër njohje. Vajza me arsim të lartë të moshës nga 18-25. për më shumë detaje nëse jeni te interesuara qoftë dhe njohje shoqerore më kontaktoni në 068 33 22 033 whatApp.

Jam një zotëri nga Tirana, jam 58 vjeç, gruaja më ka vdekur dhe dua të njihem me një njeri nga 50 e sipër, deri në 60 vjeçe. Zonja të jetë njeri i kulturuar, të jetë nga zona e jugut dhe Shqipëria e mesme. Për zonjat që interesohen lë numrin 0692611541

Jam Besniku nga Tirana, 48 vjeç, kërkoj një njohje ose lidhje me një femër, numri im është 0698841778. Ju faleminderit. Ngelem me shpresë tek ju!

Unë jam një 64 vjecar nga qyteti i Fierit. Jam i ve prej 2 vitesh dhe i vetmuar prej dy vjetësh në shtëpi. Jam pa vese. Dua një grua për shtëpi, për martesë që të jetojmë bashkë dhe ti lë dhe pronën në ngarkim. Të jetë mbi 50 vjeç, me edukatë dhe e sjellshme., të jetë pa preokupime dhe pa vese. Lë këtë numër telefoni për zonjat 0697731837

Përshënedetje! Të duash dikë nuk është asgjë, të të duan është diçka dhe të duhesh nga personi që dashuron është gjithçka. Jam një familjar nga Tirana dhe dëshiroj miqësi dhe shoqëri me një femër Lë numrin 0682377144

Përshëndetje, jam Igli nga Dr, 33 vjec, punëtor, i thjeshtë dhe simpatik, punoj dhe banoj ne Itali prej vitesh, deshiroj te njihem me nje vajze per qellime serioze. Mund të prezantohesh me ëhatsap ne nr 00393897850804.Te tjerat ja leme bisedes. Falemimderit.

Jam një 42 vjecar jetoj ne Fr beqar me quajnë Valter dua të lidhem me nje vajzë për qëllime serioze nr cel 0698681039

Përshëndetje Intervista, jam një 49 vjeçar dhe kërkoj një zonjë deri në 47 vjeçe, për martesë, nuk ka problem edhe sikur të jetë e divorcuar, ose ti ketë vdekur burri, edhe nëse ka fëmijë nuk ka problem. Unë i dua shumë fëmijët. Për çdo zonjë që është e interesuar për këtë sms numrin e keni në redaksi. Faleminderit.

Përshëndetje jam nje djalë nga jugu, jetoj në Tiranë. Kërkoj një vajzë për lidhje serioze ose të jetë në shkollë e ta ndimojë ti paguaj qeranë. Lë numrin nr 0699536918

Jam Ilia jam 45 vjeç nga Tirana, me arsim të lartë, simpatik dhe shumë i rregullt. Kërkoj një vajzë që ti përgjigjet kërkesave të mia sic jam vetë, të jetë beqare dhe të dojë lidhje serioze. Lë numrin 0685570711

Jam një zotëri nga Fieri, jetoj në Los Angelos Kaliforni, kam biznesin tim, jam iv e, kërkoj një zonjë nga mosha 60-65, për bashkëjetesë ose martesë. Kush e gjen veten në këtë mesazh të më kontaktojë në numrin 0696474314.

Lë numrin për zonjën 53 vjeçare nga fshati i tiranës, 0699630568

Përshëndetje lexueseve të kësaj kër kese. Unë jam Iliri 46 Vjec, i ç’kurorëzuar pa probleme, e më arsim të lartë. Le numër vetëm për sms prezantimi 068ba0kunc. Për t’u njohur me ndonjë femër pa preokupime. Mundësi sht nga Tirana.

Dëshira për të patur një mike të dashur nga mosha 35 vjeçe e lart dhe këtë e kërkon Alberti 52 vjeç nga Tirana. Jam i martuar por në diferencë të madhe në moshë. E interesuara të marrë në telefon ose të dërgojë sms në 0697933998.

Për zonjën 34 vjeçe me dy fëmijë që kërkon një zotëri për ta mbështetur dhe për t’a ndimuar nga ana ekonomike jam unë që mund të ndihmoj pasi jam vetëm, njerëzit e mirë i kam ndihmuar prandaj do ju ndimoj edhe ju flm.

I përgjigjem Fridës me origjinë nga jugu që banon në Tiranë. Dhe une më biznes merem dhe besoj qe i plotesoj kushtet e tua . Ky është numri im 0685588322

Jam nga Korça 50 vjec , jetoj vetëm pa njeri në ngarkim , dua të njihem me një zonjë për lidhje serioze për të kaluar këtë pjesë të jetës që na ka mbetur , jam njeri i rregullt dhe familjar . Kush është e interesuar të telefonojë në numrin 069 63 90 860 .

Njoftime nga Italia

Përshëndetje jam Beni, jam 40 vjeç nga Tirana por jetoj dhe punoj në Milano prej shumë vitesh, në gjendje shumë të mirë ekonomike dhe larg alkoolit, bixhozit e duhanit. Unë jam djalë i sinqertë, dhe i ndershëm, nuk i dua aventurat dhe mashtrimet. Do të dëshiroja, të lidhesha me një vajzë të thjeshtë dhe të vuajtur, maksimumi 35 vjeçe, vetëm për qëllime serioze martesore. Ajo që ka dëshirë të lidhet do jetë e lumtur me mua. E interesuara mund të vijë në takim dhe me njerëzit e saj. Me respekt Beni

Nr Tel 003938926225545, 00355697611115

Përshëndetje ,jam Arbeni nga Durresi,jetoj në itali,Ancona nga viti ‘95 ,e viti 91 per herë të parë në Itali.kam pun fikse jet t qet t mir,pashaport italiana prej shum vitesh,familiaret i kam në Itali të gjithë. Punoj me makineri të kompjuterizuara në Ancona. Jam 43vjeç. Kërkoj femer serioze për martesë, deri n moshën 38vjece, ëatsap e cel 0039 393 04 65 885 / Nga Gazeta intervista

Artikulli paraprakPolicia zvicerane gjobit shoferët që s’i pastrojnë veturat e tyre nga bora
Artikulli tjetërEco Guerilla: Qeveria po ndot Tetovën, nuk ndërtohet qarkorja për zhbllokimin e komunikacionit