Ballina Aktualitet Shqipëri Berisha poston fotot: Aksidentohet eskorta e Ramës (FOTO)

Berisha poston fotot: Aksidentohet eskorta e Ramës (FOTO)

Sali Berisha thotë se eskorta e kryeministrit Edi Rama është përplasur sot me nje trajler ne aksin rrugor Gosë-Rrogozhine.

Teksa i referohet mesazhit te qytetarit dixhital, qe njofton per aksidentin e ndodhur, Berisha arrin në përfundimin se shefi i qeverisë është i sëmurë dhe se e ka kapur paniku.

Ndër të tjera Berisha shkruan:

“Eskorta e skizoidit mender krye krye krye… aksident tjeter!

Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Doktor Berisha ! Ishte mese e vertete deklarata Juaj qe bari qe ka konsumuar Rama ka qelluar i keq dhe tani kemi nje kryeminister me probleme psiqike . I ka kapur paniku , po e ndiejne fundin e tyre dhe nuk po shohin me se ke kane perpara . Eskorta e tij eshte perplasur sot me nje trajler ne aksin Gose-Rrogozhine .”

Artikulli paraprakFOTOT e rralla të një Shqipërie që nuk është më: Nga punët e rënda në rafineri, te çeliku i partisë, minierat dhe vendi… “më i lumtur në botë”
Artikulli tjetërEdi Paloka: Unë dhe deputetët e PD-së, njerëzit më të ndershëm në Shqipëri, jo si ju qelbës që erdhët në Tiranë vetëm me koret e bajgave dhe i lëpini b***ën Ramës