Ballina Aktualitet Lajme Çair, qytetarët pyesin: Çfarë po digjet në Spitalin “Nënë Tereza”? (VIDEO)

Çair, qytetarët pyesin: Çfarë po digjet në Spitalin “Nënë Tereza”? (VIDEO)

Në rrjete sociale sot kanë qarkulluar video ku shihet se si nga oxhaku i objektit të Spitalit Gjinekologjik dhe Akusherik “Nënë Tereza” në Çair të Shkupit del tym shumë i zi, njofton Portalb.mk.

Siç shihet edhe në videi, qytetarët pyesin se: “Çfarë po digjet nga spitali që del aso tymi?”.

Artikulli paraprakSI DERRI I TËRPOS
Artikulli tjetërAmiri, me diplomë universiteti niset për në kurbet. O Zot, mos i lë pa dënuar ata që e lanë vendin pa rini!