Ballina Argëtim Dush “hot” për të luftuar të ftohtin nga Morena Taraku (Video)

Dush “hot” për të luftuar të ftohtin nga Morena Taraku (Video)

Morena Taraku një ditë më parë befasoi fansat duke postuar në Instagram një foto teksa në “gishtin e fejesës” mbante një unazë dhe shkruante se ishte fejuar.

Por, zeshkania nuk ka dhënë më tepër detaje duke mbetur gjithçka misterioze në lidhje me mashkullin që i ka rrëmbyer zemrën.

Ndërkohë për t’i shtuar më tepër rrahjet e zemrës së fansave të saj, modelja dhe këngëtarja seksi ka vendosur të postojë një video tepër “hot” teksa bën dush..

“Është ftohtë jashtë”, shkruan Morena e veshur vetëm me të brendshme dhe reçipeta.

Duhet theksuar se zeshkania simpatike duket shumë në formë.

Artikulli paraprakDalin detaje nga pakti me Serbinë, ja çfarë humb dhe fiton Kosova (VIDEO)
Artikulli tjetërNASA jep alarmin: Një akullnaje masive do shkëputet në Antarktidë, dy herë më të madhe se New Yorku