Ballina Aktualitet Lajme Ky është postimi i fundit i Rametulla Abduraimit pak çaste para tragjedisë...

Ky është postimi i fundit i Rametulla Abduraimit pak çaste para tragjedisë (FOTO)

“Some days are just extra special” (Disa ditë janë shumë të veçanta). Ky është postim i fundit i publikuar pak çaste para aksidentit i njërit nga viktimat e aksidentit të mbrëmshëm, Rametulla Abduraimi nga fshati Debresh, i cili bashkë me 13 udhëtarë tjerë, ndërroi jetë në autobusin e Durmo Turs që u rrokullis në autostradën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit Llaskarcë. (koha.mk)

Artikulli paraprakFlet udhëtari që përjetoi tmerrin në autobusin e linjës Shkup – Gostivar dhe dy dëshmitarë okularë (Video)
Artikulli tjetërBoja e Palokës në faqet e gazetave europiane (VIDEO+FOTO)