Ballina Aktualitet Lajme “Makedonija Pat” në aksion! (FOTO)

“Makedonija Pat” në aksion! (FOTO)

Ndërmarrja “Rrugët e Maqedonisë” (“Makedonija Pat”) duke i kryer obligimet e përditshme…Kjo është diçitura e fotove të publikuara në rrjetin social dhe që menjëherë u bënë virale./TetovaNews

Artikulli paraprakTetovë, aksion gueril i mëngjesit nga “Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit” (FOTO)
Artikulli tjetërSI DERRI I TËRPOS