Ballina Aktualitet Lajme Milenko shfaqet arrogant gjatë daljes nga Gjykata, debaton me gazetarin shqiptar (VIDEO)

Milenko shfaqet arrogant gjatë daljes nga Gjykata, debaton me gazetarin shqiptar (VIDEO)

Gazetari kontraves maqedonas Milenko Nedelkovski pas daljes nga Gjykata ne vend te pergjigjes, ka debatuar me gazetarin shqiptar Adnan Qaili, i cili po i kerkonte nje prononcim per procesin gjyqesor ndaj tij. Nedelkovski ka publikuar në profilin e tij, videon ku shfaqet arrogant dhe mundohet ta ofendoje gazetarin shqiptar te cilit i thote te kthehet ne redaksi dhe se nuk mund ta quaje kolege ate.

Por, gazetari Adnan Qaili, i ka lënë nje pergjigje tallese Milenkos në videon e postuar ne fejzbuk. “Unë u ktheva në Alsat dhe ha flija, ti në Shutkë cfarë do të hash?”, ka shkruar Qaili.

Artikulli paraprakLetër e hapur nga Grupi i Kumanovës: Do ta ndjekim Gruevskin, Mijallkovin dhe Ali Ahmetin deri në fund të botës!
Artikulli tjetërE mbyll apo jo Rama mandatin e dytë?, Salianji befason me përgjigjen