Ballina Aktualitet Lajme Në pranverë fillon rikonstruimi i rrugës në fshatin Grupçin (VIDEO)

Në pranverë fillon rikonstruimi i rrugës në fshatin Grupçin (VIDEO)

Në pranverë fillon rikonstruimi i rrugës në fshatin Grupçin:

Artikulli paraprakVideoja hit: A është ky mashtrimi më i trashë ndonjëherë?!
Artikulli tjetërParkimi i gabuar në Tetovë, mbi 3500 gjoba dhe masa të tjera gjatë vitit të kaluar