Ballina Argëtim Njihuni me shqiptarin që harxhon 200 euro në ditë, 20 euro vetëm...

Njihuni me shqiptarin që harxhon 200 euro në ditë, 20 euro vetëm për “frizurën”! (VIDEO)

Formati televiziv “MASKArenjtë” padyshim që është kthyer në një nga formatet televizive më të shikuara të momentit i cili transmetohet çdo të diel duke nisur nga ora 20:43 në ekranin e KTV-së, shkruan OnAir

Kësaj radhe një nga autorët e këtij programi rastësisht ka takuar nga qytetar shqiptar i cili jeton në Frankfurt dhe ka rrëfyer për jetën e tij luksoze.

Ai ka treguar për koston ditore të harxhimeve por edhe për kujdesin që i bën veshjeve të tij. Dhe si fund, Sebastian Berisha ka përshëndetur edhe Ramush haradinajn të cilin si duket e ka idol.

Artikulli paraprak“Ndihmës së Shpejtë” në Maqedoni i duhet ndihmë urgjente! (VIDEO)
Artikulli tjetërLuftë kibernetike? Rusia planifikon shkëputjen nga interneti