Ballina Aktualitet Shqipëri Nuk përmbahet Edi Rama, nxjerr videon që deputetja nuk do që ta...

Nuk përmbahet Edi Rama, nxjerr videon që deputetja nuk do që ta shohim (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka bërë një veprim gati-gati të paimagjinueshëm, pasi deputetja demokrate Albana Vokshi e kritikoi për videon e vizitës së Elisa Spiropalit në familjen e 13-vjeçares të abuzuar në Kavajë.

Vokshi i kërkonte Ramës të hiqte videon nga Facebook, pasi aty shfaqeshin me zë e figurë prindërit e minorenes së abuzuar.

Por si përgjigje për Vokshin, Rama ka postuar një foto të fytyrës së deputetes nga afër, teksa ia ka vizatuar diçka në njërën vrimë të hundës, si dhe ia ka theksuar buzët.

“VIDEOJA QE ALBANA SALI VOKSHi NUK DO QE TE SHIHNI”, shkruan Rama në Instagram, teksa poston sërish videon e vizitës së Spiropalit në Kavajë.

Artikulli paraprakA ka gisht në zgjedhjen e baxhanakut në Antikorrupsion, ja çka thotë Xhaferi (VIDEO)
Artikulli tjetërParlamenti grek miratoi Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO