Ballina Argëtim Showbiz Pas aksidentit ndërron jetë reperi i njohur

Pas aksidentit ndërron jetë reperi i njohur

Ndërron jetë reperi i njohur amerikan Cadet, pasi që pësoi aksident derisa po shkonte në një concert në Staffordshire, transmeton Gazeta Metro

Ai ka ndërruar jetë pas aksidentit dhe lajmin e hidhur e kanë dhënë familjarët e tij të nëpërmjet një postimi në Facebook.

“Ne, familja e Blaine Cameron Johnson, i njohur ndryshe si Cadet po ndajmë me ju një lajm të trishtuar. Gjatë orëve të parë të mëngjesit të 9 shkurtit Cadet ka vdekur,”, thuhet në njoftim.

Ndërsa menaxheri i reperi tha se ai ishte pasagjer në një taksi./gazetametro.net

Artikulli paraprakFlet i riu nga Podujeva që u pranua në NASA (Video)
Artikulli tjetërVIDEO e rrallë: Viti 1958, Kodra e Diellit dhe Tetova në një film dokumentar