Ballina Aktualitet Lajme Plas “Bomba”/ Nexhbedin Karemani punëson djalin dhe nusen në spitalin e Tetovës...

Plas “Bomba”/ Nexhbedin Karemani punëson djalin dhe nusen në spitalin e Tetovës (DOKUMENT)

Gazetari Zoran Bozhinovski në rrjetin social Facebook ka publikuar disa të dhëna për punësimet familjare në spitalin e Tetovës. Sipas dokumentetit të siguruar nga gazetari Bozhinovski shihet se mjeku Nexhbedin Karemani njëherit edhe deputet, vjedhës i mandatit nga Lëvizja Besa, ka punësuar djalin dhe nusen në spitalin e Tetovës.

Marrë nga: Topalnews

Artikulli paraprakBastisje në Dobërdoll të Gostivarit
Artikulli tjetërKjo është receta më e mirë që zhduk njollat e fytyrës!