Ballina Aktualitet Shqipëri Rama vizitë zyrtare në Arabinë Saudite (VIDEO)

Rama vizitë zyrtare në Arabinë Saudite (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është duke zhvilluar një vizitë zyrtare në Arabinë Saudite ku pritet të zhvillojë takime të karakterit ekonomik me krekrët Arabë

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është duke zhvilluar një vizitë zyrtare në Arabinë Saudite.

Lajmi bëhet i ditur nga vetë kreu i qeverisë ku përmes një video të postuar në Facebook na tregon moment nga pritja zyrtare në aeroport.

Edi Rama është pritur me nderime të larta nga krerët Arabë, ku pritet të zhvillohen takime të karakterit ekonomikë.

Artikulli paraprakMessenger sjell funksionin që përdoruesit e kanë kërkuar aq shumë
Artikulli tjetërSinani: Monolog i bukur i Ali Ahmetit, vetëm çiftelia i mungonte dhe sofra me laknorë (VIDEO)