Ballina Argëtim Rita Ora poston foton e rrallë nga fëmijëria dhe ka një mesazh

Rita Ora poston foton e rrallë nga fëmijëria dhe ka një mesazh

Rita Ora, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka postuar një foto të mrekullueshme nga fëmijëria e saj. E skuqur nga dielli në faqe e krahe, ajo kujton momentet kur nëna e saj e lyente me krem mbrojtës. Ndërsa jep edhe mesazhin për fëmijët që duhet ta mbrojnë lëkurën nga rrezet e diellit.

Artikulli paraprakRama vizitë të papritur në Prishtinë, mbledh në shtëpinë e Thaçit gjithë liderët e Kosovës
Artikulli tjetërTrump: Ndërhyrja e ushtrisë në Venezuelë është një opsion