Ballina Aktualitet Lajme SHPËRTHIMI NË “MAVROVASJA”, POLICIA JEP DETAJE

SHPËRTHIMI NË “MAVROVASJA”, POLICIA JEP DETAJE

Në lidhje me incidentin në qendrën tregtare “Mavrovasja” nga policia informojnë se zhurma e fuqishme që ka nxitur panik tek qytetarët ka ardhur nga një proektil nga minahedhës dore i cili është hedhur në drejt të kafenesë “Fontana”.

“Më datë 04.02.2019 rreth orës 01.35 është denoncuar se në objekt hotilerik në bulevardin ‘Kërste Misirkov’ në Shkup, i cili në atë moment ka qenë mbyllur, është shtënë me projekti nga minahedhës dore. Të lënduar nuk ka. Sipas denoncimit, janë dëmtuar dritaret e objektit, si dhe të dyqaneve për rreth. Është bërë hetim dhe po punohet në zbardhjen e rastit”, kanë bërë të ditur nga MPB. /SHENJA/

Artikulli paraprakNaçi: Së pari jam shqiptar e pastaj hoxhë (VIDEO)
Artikulli tjetërZhduket 13-vjeçarja shqiptare në Britani