Ballina Kronika Ky është 7 vjeçari shqiptar nga Kosova që humbi jetën në Zvicër...

Ky është 7 vjeçari shqiptar nga Kosova që humbi jetën në Zvicër (FOTO)

Tmerri që përjetoi sot ne Bazel të Zvicrës fëmiu 7 vjeçar nga aksidenti i sotëm ku humbi jetën Iliasi djali mbesës time, na ka tronditur rëndë të gjithëve.
Ngushèllime familjes dhe mbarë farefisit
U prefsh në Paqe engjulli tetes
Dritë e Parajsës

Artikulli paraprakFOTO: Silajnovska kandidate për presidente, djali i saj i bie kavallit 
Artikulli tjetërFRANCA DHE GJERMANIA ME NISMË TË RE PËR ZHBLLOKIMIN E DIALOGUT PRISHTINË-BEOGRAD?