Ballina Argëtim Aventurat e Milazim Buzhalës në 100 vende të botës (VIDEO)

Aventurat e Milazim Buzhalës në 100 vende të botës (VIDEO)

Një kosovar ka një jetë më shumë aventura.

Milazim Buzhala ka shëtitur në më shumë se 100 vende të botës, njofton Klan Kosova.

Prej ku nisën dhe ku përfundojnë aventurat e Milazim Buzhalës tregon gazetari Kushtrim Bekolli përmes stories.

Artikulli paraprakGrabitja në Rinas/ Ja vendi ku u gjet trupi i pajetë i ‘skifterit’ (VIDEO)
Artikulli tjetërMiliarderet Kardashian rrëfejnë si vidhnin në dyqane