Ballina Argëtim Miliarderet Kardashian rrëfejnë si vidhnin në dyqane

Miliarderet Kardashian rrëfejnë si vidhnin në dyqane

Sot motra Kardashian janë miliardere dhe mund të blejnë gjithçka që duan, por dikur gjërat ishin ndryshe.

Kim Kardashian ka rrëfyer se kur ishin adoleshente, ajo dhe motra e saj Khloe kanë vjedhur një palë syze “Dior” në një dyqan.

38-vjeçarja theksoi se ato u shpallën të pafajshme nga ligji për çështjen, por syzet i kanë mbajtur kujtim edhe sot e kësaj dite.

“Ne ishim në Hawaii dhe pamë dyqanin Christian Dior dhe askush nuk punonte atje … Ishte bosh dhe Khloe me të vërtetë i donte syzet Dior, kështu që i mori ato dhe ne u larguam”, tregoi Kim.

Khloe qeshte teksa kujtonte këtë episod aspak të këndshëm, ndërsa u shpreh se ende i ka syzet që ka vjedhur.

Artikulli paraprakAventurat e Milazim Buzhalës në 100 vende të botës (VIDEO)
Artikulli tjetërTifozja seksi e kuqezinjve në lidhje dashurie me zv/kryeministrin e Italisë? (Foto)